BZX384C15-G3-08 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 40
Varastossa: 68
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diodit - Zener 15 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323
BZX384C15-G3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX384C15-G3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX384C15-G3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX384C15-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX384C15-G3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 10.5 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
200 mW