BZT52C15S-7-F
DigiKeyn tuotenumero
BZT52C15S-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT52C15S-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT52C15S-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C15S-7-F
Kuvaus
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 15 V 200 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOD-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZT52C15S-7-F -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 10.5 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms