BZX384C15-E3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZX384C15-E3-18GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX384C15-E3-18GICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX384C15-E3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 15 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 10.5 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
200 mW