BZT03C270-TR
DigiKeyn tuotenumero
BZT03C270-TRGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT03C270-TRGICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT03C270-TR
Kuvaus
DIODE ZENER 270V 1.3W SOD57
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 270 V 1.3 W ±7,04% Läpivientiaukko SOD-57
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
1000 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 200 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 500 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
175°C (TJ)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Toleranssi
±7,04%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-57
Teho - maksimi
1.3 W