BZT52C2V7-HE3_A-18 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Comchip Technology
Nexperia USA Inc.
Diodit - Zener 2.7 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
SOD 123
BZT52C2V7-HE3_A-18
DigiKeyn tuotenumero
112-BZT52C2V7-HE3_A-18TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C2V7-HE3_A-18
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
83 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW