BZT52-B2V7-QX on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 2 982
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 2.7 V 590 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-123
BZT52-B2V7-QX
DigiKeyn tuotenumero
1727-BZT52-B2V7-QXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52-B2V7-QX
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 590MW SOD123
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
590 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Impedanssi (maks.) (Zzt)
83 Ohms