ABZT52B2V7-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-ABZT52B2V7-HFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABZT52B2V7-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.7 V 500 mW ±1,85% Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±1,85%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Impedanssi (maks.) (Zzt)
83 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
18 µA @ 1 V