BZT52C2V7-HE3-18 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 134
onsemi
onsemi
Varastossa: 97
Diodit - Zener 2.7 V 410 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
SOD 123
BZT52C2V7-HE3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZT52C2V7-HE3-18-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C2V7-HE3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 410MW SOD123
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
83 Ohms
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Vanhentunut
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Teho - maksimi
410 mW