BZT52C2V7S-7-F on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 34 137
Tekniset tiedot
Suora
onsemi
Varastossa: 177 000
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Samankaltainen
Comchip Technology
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
Nexperia USA Inc.
Diodit - Zener 2.7 V 200 mW ±7% Kiinnitys pintaan SOD-323