CZRF52C2V7 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 0
Diodit - Zener 2.7 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan 1005/SOD-323F
CZRF52C2V7
DigiKeyn tuotenumero
641-1054-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRF52C2V7
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323F
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CZRF52C2V7 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
75 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
1005/SOD-323F
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
83 Ohms