CZRFR52C2V7-HF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 2.7 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan 1005/SOD-323F
CZRFR52C2V7-HF
DigiKeyn tuotenumero
CZRFR52C2V7-HF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRFR52C2V7-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323F
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CZRFR52C2V7-HF -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
75 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
1005/SOD-323F
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
83 Ohms