BZX384C2V7-E3-08 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZX384C2V7-E3-08 |
Kuvaus | DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 99 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 2.7 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Impedanssi (maks.) (Zzt) 100 Ohms |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 20 µA @ 1 V |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Valmistajan laitepakkaus SOD-323 |
Toleranssi ±5% | Päätuotenumero |
Teho - maksimi 200 mW |