BZT52C2V7-G3-08 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Samankaltainen
Microchip Technology
Diodes Incorporated
Varastossa: 134
onsemi
onsemi
Diodit - Zener 2.7 V 410 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
SOD 123
BZT52C2V7-G3-08
DigiKeyn tuotenumero
BZT52C2V7-G3-08-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C2V7-G3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 410MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Teho - maksimi
410 mW
Valm.
Impedanssi (maks.) (Zzt)
83 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Toleranssi
±5%