BZT52C2V7-E3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZT52C2V7-E3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZT52C2V7-E3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZT52C2V7-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C2V7-E3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 410MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.7 V 410 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Teho - maksimi
410 mW
Valm.
Impedanssi (maks.) (Zzt)
83 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Toleranssi
±5%