RNR55H6192FRRSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
61.9 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RNR55H6192FRRSL
DigiKeyn tuotenumero
RNR55H6192FRRSL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNR55H6192FRRSL
Kuvaus
RES 61.9K OHM 1/8W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNR55H6192FRRSL -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
R (0,01%)