RNR55H6192FSB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Parametrisesti vastaava
61.9 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RNR55H6192FSB14
DigiKeyn tuotenumero
RNR55H6192FSB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNR55H6192FSB14
Kuvaus
RES 61.9K OHM 1/8W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNR55H6192FSB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)