RNR55H6192FRBSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
61.9 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä Metallikalvo
RNR55H6192FRBSL
DigiKeyn tuotenumero
RNR55H6192FRBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNR55H6192FRBSL
Kuvaus
RES 61.9K OHM 1/8W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNR55H6192FRBSL -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
R (0,01%)