IHLP5050FDER5R6M01 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Bourns Inc.
Samankaltainen
Pulse Electronics
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 4
5.6 µH Suojattu Valettu Induktori 13.5 A 10mOhm maks. Epästandardi