PA4343.562NLT on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
5.6 µH Suojattu Valettu Induktori 12.5 A 10mOhm maks. Epästandardi