BMMA001313645R6MV1
DigiKeyn tuotenumero
553-BMMA001313645R6MV1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMMA001313645R6MV1
Kuvaus
FIXED IND 5.6UH 13.5A 10 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5.6 µH Suojattu Valettu Induktori 13.5 A 10mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
32A
DC-resistanssi (DCR)
10mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,508" lev. (13,20mm x 12,90mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,252" (6,40mm)