IHLP4040DZER2R2M51 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
MFR Recommended
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Pulse Electronics
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 12.5 A 9,1mOhm maks. Epästandardi
IHLP4040DZER2R2M51
DigiKeyn tuotenumero
IHLP4040DZER2R2M51-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP4040DZER2R2M51
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 12.5A 9.1 MOHM
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
IHLP4040DZER2R2M51 -mallit
DC-resistanssi (DCR)
9,1mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
30,1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,425" pit. x 0,400" lev. (10,80mm x 10,16mm)
Virta - saturaatio (Isat)
12,5A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)