PA4342.222NLT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PA4342.222NLT |
Kuvaus | FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 12 A 7mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PA4342.222NLT -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 27A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 7mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Valettu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,453" pit. x 0,406" lev. (11,50mm x 10,30mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,157" (4,00mm) |