CSAB1040A-2R2M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSAB1040A-2R2MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSAB1040A-2R2MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB1040A-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSAB1040A-2R2M
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 13.2A 8 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 13.2 A 8mOhm maks. 2-SMD
EDA/CAD-mallit
CSAB1040A-2R2M -mallit
DC-resistanssi (DCR)
8mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Valmistajan laitepakkaus
1040
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,453" pit. x 0,394" lev. (11,50mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
25A