SRP1038A-2R2M
DigiKeyn tuotenumero
SRP1038A-2R2MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP1038A-2R2MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP1038A-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1038A-2R2M
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 12 A 7mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRP1038A-2R2M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
7mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
25MHz
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,433" pit. x 0,394" lev. (11,00mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
27A