IHLP4040DZEE2R2M51 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uutta DigiKeyllä
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 15 A 8,76mOhm maks. Epästandardi
IHLP4040DZEE2R2M51
DigiKeyn tuotenumero
541-IHLP4040DZEE2R2M51TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP4040DZEE2R2M51
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 15A 8.76 MOHM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
16,2A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
8,76mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Taajuus - itseresonoiva
30,1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Tyyppi
Valettu
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,425" pit. x 0,400" lev. (10,80mm x 10,16mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)