IHLP2525AHER1R0M01 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
KYOCERA AVX
1 µH Suojattu Valettu Induktori 7 A 18,3mOhm maks. Epästandardi