BMMA000606181R0MV1
DigiKeyn tuotenumero
553-BMMA000606181R0MV1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMMA000606181R0MV1
Kuvaus
FIXED IND 1UH 7A 18.3 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 7 A 18,3mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
14A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
18,3mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,270" pit. x 0,255" lev. (6,86mm x 6,47mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)