LMLP07A7M1R0DTAS
DigiKeyn tuotenumero
478-LMLP07A7M1R0DTASTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-LMLP07A7M1R0DTASCT-ND - Cut Tape (CT)
478-LMLP07A7M1R0DTASDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMLP07A7M1R0DTAS
Kuvaus
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Induktori 11 A 10mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
20A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
10mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,260" lev. (7,30mm x 6,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)