K560J10C0GF5TL2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 19 040
Tekniset tiedot
Parannus
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
Varastossa: 257
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
TDK
Varastossa: 169
TDK
Varastossa: 445
Murata Electronics
Varastossa: 769
Murata Electronics
Varastossa: 970
Varastossa: 2
56 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
K560J10C0GF5TL2
DigiKeyn tuotenumero
K560J10C0GF5TL2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K560J10C0GF5TL2
Kuvaus
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K560J10C0GF5TL2 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,091" lev. (3,60mm x 2,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,205" (5,20mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)