FK18C0G1H560JN020
DigiKeyn tuotenumero
445-4768-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FK18C0G1H560JN020
Kuvaus
CAP CER 56PF 50V C0G RADIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
56 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FK18C0G1H560JN020 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,098" lev. (4,00mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)