RDE5C1H560J0P1H03B
DigiKeyn tuotenumero
490-8701-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RDE5C1H560J0P1H03B
Kuvaus
CAP CER 56PF 50V NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
56 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RDE5C1H560J0P1H03B -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)