K151M10X7RH53L2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
150 pF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
K151M10X7RH53L2
DigiKeyn tuotenumero
K151M10X7RH53L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K151M10X7RH53L2
Kuvaus
CAP CER 150PF 100V X7R RADIAL
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,091" lev. (3,60mm x 2,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,205" (5,20mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)