K151M15X7RH53H5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
150 pF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
K151M15X7RH53H5
DigiKeyn tuotenumero
K151M15X7RH53H5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K151M15X7RH53H5
Kuvaus
CAP CER 150PF 100V X7R RADIAL
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,102" lev. (4,00mm x 2,60mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,260" (6,60mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)