K151M10X7RH53H5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
150 pF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
K151M10X7RH53H5
DigiKeyn tuotenumero
K151M10X7RH53H5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K151M10X7RH53H5
Kuvaus
CAP CER 150PF 100V X7R RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,091" lev. (3,60mm x 2,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,244" (6,20mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)