BFC237141103
DigiKeyn tuotenumero
56-BFC237141103-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BFC237141103
Kuvaus
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Kalvokondensaattorit 160V 250V Polyesteri, Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BFC237141103 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,394" pit. x 0,098" lev. (10,00mm x 2,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,300" (7,62mm)
Jänniteluokitus – AC
160V
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Jänniteluokitus – DC
250V