BFC237151103
DigiKeyn tuotenumero
BC1726-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BFC237151103
Kuvaus
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Kalvokondensaattorit 220V 400V Polyesteri, Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BFC237151103 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,394" pit. x 0,118" lev. (10,00mm x 3,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,300" (7,62mm)
Jänniteluokitus – AC
220V
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Jänniteluokitus – DC
400V