BFC237035103
DigiKeyn tuotenumero
56-BFC237035103CT-ND - Cut Tape (CT)
56-BFC237035103TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BFC237035103
Kuvaus
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Kalvokondensaattorit 160V 250V Polyesteri, Metallisoitu Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Koko/mitat
0,283" pit. x 0,098" lev. (7,20mm x 2,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)
Jänniteluokitus – AC
160V
Sovellukset
Autoteollisuus
Jänniteluokitus – DC
250V