67XR20KLF on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TT Electronics/BI
Varastossa: 37
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nidec Components
Varastossa: 285
Tekniset tiedot
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 20.0 Kierros Sivupuolen säätö
67XR20KLF
DigiKeyn tuotenumero
987-1096-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
67XR20KLF
Kuvaus
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
67XR20KLF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
TT Electronics/BI
Kierrosten lukumäärä
20.0
Sarja
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Pakkaustapa
Kotelo
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
20 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,375" x 0,195" pinta (9,53mm x 4,95mm)
Toleranssi
±10%