CT-94EX203
DigiKeyn tuotenumero
563-CT-94EX203-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT-94EX203
Kuvaus
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Tarkka kuvaus
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 18.0 Kierros Sivupuolen säätö
EDA/CAD-mallit
CT-94EX203 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Resistanssi
20 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,378" x 0,189" pinta (9,60mm x 4,80mm)
Toleranssi
±10%