67XR20KLFTB
DigiKeyn tuotenumero
987-1790-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
67XR20KLFTB
Kuvaus
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Tarkka kuvaus
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 20.0 Kierros Sivupuolen säätö
EDA/CAD-mallit
67XR20KLFTB -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Putki
Resistanssi
20 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,375" x 0,195" pinta (9,53mm x 4,95mm)
Toleranssi
±10%