TPH5200FNH,L1Q
DigiKeyn tuotenumero
TPH5200FNHL1QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TPH5200FNHL1QCT-ND - Cut Tape (CT)
TPH5200FNHL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPH5200FNH,L1Q
Kuvaus
MOSFET N-CH 250V 26A 8SOP
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 250 V 26A (Tc) 78W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-SOP Advance (5x5)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPH5200FNH,L1Q -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
22 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2200 pF @ 100 V
Tehohäviö (maks.)
78W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
250 V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOP Advance (5x5)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
52mOhm @ 13A, 10V