TPH2R70AR5,LQ
TPH2R70AR5,LQ
DigiKeyn tuotenumero
264-TPH2R70AR5LQTR-ND - Rullattu teippi (TR)
264-TPH2R70AR5LQCT-ND - Cut Tape (CT)
264-TPH2R70AR5LQDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPH2R70AR5,LQ
Kuvaus
N-CH MOSFET, 100 V, 0.0027 OHM@1
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 22A (Ta), 190A (Tc) 3W (Ta), 210W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-SOP Advance (5x5,75)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,3V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
52 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
5400 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3W (Ta), 210W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
175°C
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
8-SOP Advance (5x5,75)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,7mOhm @ 50A, 10V