TCR2EF18,LM(CT on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Analog Devices Inc.
Varastossa: 426
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Analog Devices Inc.
Varastossa: 5 834
Tekniset tiedot
ABLIC Inc.
Varastossa: 2 901
ABLIC Inc.
Torex Semiconductor Ltd
Varastossa: 16
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
TCR2EF18,LM(CT
DigiKeyn tuotenumero
TCR2EF18LM(CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TCR2EF18LM(CTCT-ND - Cut Tape (CT)
TCR2EF18LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCR2EF18,LM(CT
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 200MA SMV
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TCR2EF18,LM(CT -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,31V @ 150mA
Valm.
Lähtövirta
Sarja
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V