S-1315B18-M5T1U3 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
ABLIC Inc.
Varastossa: 2 925
Tekniset tiedot
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1315B18-M5T1U3
DigiKeyn tuotenumero
S-1315B18-M5T1U3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-1315B18-M5T1U3
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta - lepovirta (Iq)
1 µA
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
13 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
PSRR
60dB (1kHz)
Osan tila
Vanhentunut
Suojausominaisuudet
Ylivirta
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Jännitehäviö (maks.)
0,486V @ 200mA