TSM24CADBZRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-TSM24CADBZRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TSM24CADBZRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-TSM24CADBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSM24CADBZRQ1
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 35VC SOT233
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
35V (tyyp.) Puristusliitin 30A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
30A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
1200W (1,2kW)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
CAN, Telekommunikaatio
Tyyppi
Zener
Kapasitanssi taajuudella
14pF @ 1MHz
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
25,5V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
35V (tyyp.)