TSM24ADBZRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-TSM24ADBZRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TSM24ADBZRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-TSM24ADBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSM24ADBZRQ1
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 38VC SOT233
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
38V (tyyp.) Puristusliitin 60A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TSM24ADBZRQ1 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
60A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
2800W (2,8kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
USB
Tyyppi
Zener
Kapasitanssi taajuudella
54pF @ 1MHz
Yksisuuntaiset kanavat
1
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
24,8V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
38V (tyyp.)