SRF2012-900YA
DigiKeyn tuotenumero
SRF2012-900YATR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRF2012-900YACT-ND - Cut Tape (CT)
SRF2012-900YADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF2012-900YA
Kuvaus
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
EDA/CAD-mallit
SRF2012-900YA -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Korkeus (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedanssi taajuudella
90 Ohms @ 100 MHz
Virtaluokitus (maks.)
400mA