TPS2HB16BQPWPRQ1 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Texas Instruments
Varastossa: 2 185
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Texas Instruments
Varastossa: 6 185
Tekniset tiedot
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 60A 16-HTSSOP
TPS2HB16BQPWPRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS2HB16BQPWPRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS2HB16BQPWPRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS2HB16BQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS2HB16BQPWPRQ1
Kuvaus
HYDRA 16 MOHM OTP B
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TPS2HB16BQPWPRQ1 -mallit
Virta - lähtö (maks.)
60A
Rds päällä (tyyp.)
16mOhm
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Jännite - kuorma
3V – 28V