TPS2HB16FQPWPRQ1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TPS2HB16FQPWPRQ1 |
Kuvaus | HYDRA 16 MOHM OTP F |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 60A 16-HTSSOP |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TPS2HB16FQPWPRQ1 -mallit |
Kategoria | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) Ei vaadita |
Valm. | Virta - lähtö (maks.) 60A |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rds päällä (tyyp.) 16mOhm |
Osan tila Aktiivinen | Vikasuojaus Virran rajoitus (säädettävä), Ylikuumeneminen |
Kytkimen tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TA) |
Jännite - kuorma 3V – 28V | Päätuotenumero |