TPS2HB16AQPWPRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS2HB16AQPWPRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS2HB16AQPWPRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS2HB16AQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS2HB16AQPWPRQ1
Kuvaus
HYDRA 16 MOHM OTP A
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 60A 16-HTSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPS2HB16AQPWPRQ1 -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
60A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds päällä (tyyp.)
16mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Vikasuojaus
Virran rajoitus (säädettävä), Ylikuumeneminen
Kytkimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Lähtöjen lukumäärä
2
Luokka
Autoteollisuus
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Valmistajan laitepakkaus
16-HTSSOP
Rajapinta
Päällä/Pois
Pakkaus / kotelo
Jännite - kuorma
3V – 28V